Yeni sezon öncesi hazırlık kampımıza transferimiz Levent Aybay da katıldı!

09/07/2011 / Blog /

Yeni sezon öncesi transfer bombalarını patlatmaya başlayan Karbonat‘a deneyimli bir forvet oyuncusu katıldı. Bir süre kadrosuna Tanju Çolak‘ı katmayı düşünen deneyimli Kreatif Direktör Cenk Gümüşcüoğlu, izledikten sonra Tanju’nun kemik yaşının yüksek olduğunu ve yalnızca gol attığını, hiç pres yapmadığını farketti ve son dakikada bombayı patlatarak hem koşan, hem gol atan Levent Aybay‘la anlaştı.

Çocukluğundan beri Karbonat‘ta çalışmak istediğini söyleyen genç Sanat Yönetmeni Levent, “Camiamıza hayırlı olsun, başkanım beni almak için çok uğraştı. Burası artık benim evim. Çok çalışıp elimden geleni yapacağım; zaten bu renkler aşığım.” dedi.

Transferin Karbonat ailesine hayırlı olmasını dileyen Gümüşcüoğlu “Levent uzun süredir izlediğimiz yetenekli ve çalışkan bir art direktör. Kendisini kadromuza katmak için uygun koşulların oluşmasını bekledik ve ajans olarak gerekli fedakarlığı gösterdik. Bundan sonrası müşterilerimizin desteğine kalmış. Tüm işlerini bize versinler, ellerini ceplerine atsınlar.” diye duygularını dile getirdi.

Daha önce Güzel Sanatlar, Yirmiyedi ve Aladdin formalarını giyen acar tasarımcı, hem Photoshop’unu hem de Illustrator’ünü kullanabiliyor, masanın ortasında, ekrana dönük olarak çalışıyor.

Levent’in Kişisel Blogu
http://ziyaleventaybay.wordpress.com/