Yedigün’de bu sene Murat Boz rüzgarı Antalya’dan esecek!

Dijital reklam ajansı olarak yaratıcı projelere imza attığımız Türkiye’nin en doğal, en meyveli ve en eğlenceli markası Yedigün‘ün bu seneki yıldızı belli oldu: Murat Boz!

Bu sene de Karbonat olarak, Yedigün yıldızını hem dijital platformlarda hem de özel etkinliklerde hayranlarıyla buluşturacak kampanyalar ve projeleri sunacağız. Murat Boz gibi Türkiye’nin Sosyal Medya’da en etkin ve en pozitif isimlerinden biriyle çalışmanın keyfini ve avantajı yaşayacağımızdan hiç şüphemiz yok. Şimdiden harika bir yıl geçirmek için kollarımızı sıvadık bile…

Murat Boz kimdir?

1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya gelen Murat Boz, İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ne özel yetenek sınavıyla girmiş. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey’de müzikal konserlerde vokal olarak yer almış ve 1998’de Milliyet Gazetesi Liseler Arası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması’nda erkek solist dalında Türkiye birinciliğini kazanmış. 1999 yılında da Bilgi Üniversitesi Jazz Vocal bölümüne burslu olarak girmiş. 2003 yılında da İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü kazanmış. Murat Boz, günümüze kadar, Shakira, Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Zeynep Dizdar, Zeynep Mansur, Grup Hepsi, Grup Rapsodi, Grup Popcorn gibi sanatçılarla sahne performanslarında ve albümlerinde çalışmış. (Kaynak)

Yedigün Facebook sayfasını takip etmek için: