Yedigün reklam filmi setinden canlı bildiriyoruz!

Türkiye'de, Sosyal Medya'da Karbonat'tan bir ilk: Canlı Yayın!

Karbonat olarak Sosyal Medya iletişimini de yürüttüğümüz Yedigün markası, adından söz ettirecek bir reklam kampanyası için geri sayımda…

Yedigün’ün yeni yüzü Kıvanç Tatlıtuğ’un oynayacağı reklam filminin yönetmenliğini Cemal Alpan üstlenirken, yaratımında DDB&Co imzası bulunuyor.

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Kıvanç’lı Yedigün reklam filmi setlerinden Türkiye’de ilk defa üç gün boyunca canlı takip yapıyor olacağız. Uygulamaya koyacağımız bir aplikasyon ile twitter.com/yediguncanli adresinde paylaştığımız tüm canlı haberler ve set fotoğrafları aynı anda facebook.com/Yedigun sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Kıvanç Tatlıtuğ sette, canlı yayını Yedigün sayfasında!

Facebook.com/Yedigun sayfamızın bilinirliği açısından büyük önem taşıyacağına inandığımız bu uygulamanın engagement oranlarımıza da etki edeceğini öngörüyoruz. Özellikle Sosyal Medya’da büyük kitlelerin takip ettiği Kıvanç Tatlıtuğ’un çekim hazırlık süreçlerinin, çekim anlarının ve set fotoğraflarının canlı canlı yayınlanmasıyla belli bir takipçi kitlesinin Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili en güncel ve özel haberlerini facebook.com/yedigun sayfasından ulaşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.