Yedigün filminde oynayacak takipçiler belli oldu!

Kazananlar belli oldu!

Yedigün’ün Kıvanç Tatlıtuğ ile reklam filmi anlaşmasının ardından başlattığımız Facebook sayfası etkinliğimiz %4.7’yi aşan yüksek engagement oranı ve 30 binden fazla takipçimizle 27 Mart, Pazar gecesi sona erdi. 3 Nisan, Pazar günü sonuçları açıklamak üzere yoğun bir seçim sürecine başladık.

Facebook.com/yedigun sayfamızda aplikasyonu yayınladıktan sonra, çok kısa bir süre içinde duyulan haber büyük bir takipçi oranıyla yayılımını sürdürdü. Başvuru arttıkça takipçiler arasında etkileşim de arttı ve sayfamızda hafta sonu dahil 24 saat moderasyon hizmeti sağlandı.

Sayfamızda Kıvanç’lı Reklam Güzelleri ve Kıvanç’lı Reklam Yakışıklıları isimlerinde galeriler açıldı ve başvuran takipçilerimiz galerilerimizde yerlerini aldı.

Kıvanç'lı Yedigün Reklam Güzelleri Galerisi

5000’den fazla fotoğraf elimize ulaştı ve 15’den fazla galerimizde yayınlanan 1000’i aşkın fotoğraf 10.000’lerce “BEĞEN”i aldı.

Ve engagement oranımız %4.7 gibi yüksek bir oranla gelişimini sürdürdü.

Süreyi uzatmak zorunda kaldık...

Yoğun bir seçim sürecinin ardından başvuran takipçilerimizin sayfamızda aldığı geri dönüşleri de göz önünde bulundurarak yarışmayı önce 21 Mart’tan, 24 Mart’a, sonra da 27 Mart’a uzatmak durumnda kaldık.

Kıvanç’la aynı reklam filminde oynayacak 4 takipçimiz Sümeyye, Ekinsu, Aydan ve Süleyman‘ı prodüksiyon ekibi tarafından seçilmiş oldu.

Kıvanç'lı Yedigün reklam filmi kazananları belli oldu!