Türkiye’nin “Gerçek” Futbol Haritası

Sonucunu bildiğiniz futbol maçını izlemenin ne kadar rahat bir şey olduğunu hepimiz biliriz. Hatta elimizde olsa, önde olduğumuz skoru sigortalatmak bile isteriz.

Futbol ile sigorta arasında kurduğumuz bu denklemi daha da geliştirmek için ”önce biz bir Türkiye’nin taraftar profilini çıkaralım” dedik ve müşterimiz Generali Sigorta A.Ş. için Türkiye’nin Futbol Haritası uygulamasını hazırladık.

1_810 (1)

Generali Sigorta Facebook sayfası üzerinde yer alan uygulamamıza giren kullanıcılar, yaşadıkları şehri belirttikten sonra tuttukları takımı seçiyor. Ama sadece tuttukları takımı değil, sempati duydukları ve hayatta tutmam dedikleri takımları da seçebiliyorlar. Böylece ilk defa, her şehirde taraftarların sadece tuttukları değil, sempati duyduğu ve hatta asla tutmayacağı takımları da belirleyerek Türkiye’nin en kapsamlı futbol haritasını oluşturuyoruz.

2_810

Uygulamaya katılmak ve Türkiye’nin Futbol Haritası’na katkıda bulunmak için; http://bit.ly/TurkiyeninFutbolHaritasi adresine bekleriz.

Güncelleme : 4 hafta boyunca açık kalan uygulamamıza katılanların oluşturduğu Türkiye’nin Futbol Haritası ve tüm ilginç bilgileri aşağıdaki infografike bulabilirsiniz.

infography_TFH_kucuk_v2