Sosyal Medya Ödülleri’nde üç dalda finalist olduk.

İTÜ‘nün düzenlediği Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri‘nde Karbonat 3 projesiyle finalist oldu.

Sosyal Medya’nın En Başarılı Markaları kategorisinde sosyal medyada temsil ettiğimiz Yedigün markası Nike, Türk Hava Yolları, TTNet ve Turkcell ile birlikte finalist oldu.

Türkiye İş Bankası‘nın “81 İlde 81 Orman“, Philips‘in “Anneler Tavsiye Ediyor“, Doritos‘un “Doritos Akademi” ve Nivea‘nın “Nivea 100. Yıl” kampanyaları ile finalist olduğu Sosyal Medya’nın En Başarılı Kampanyaları kategorisinde ise Yedigün, Karbonat‘ın hazırladığı ve Kıvanç Tatlıtuğ‘un yüzü olduğu “Kıvanç Seni Yemeğe Davet Ediyor” kampanyası ile finale kalmayı başardı.

Son olarak Karbonat‘ın Batesmotelpro ekibiyle birlikte hazırladığı Türkiye’nin İlk Viral Dizisi “Patlak Sokaklar“, Sosyal Medya’nın En Başarılı Viral Reklamları kategorisinde finalist olmayı başardı. Bu kategoride finale kalan diğer reklamlar ise Coca-Cola‘nın hazırladığı “Mutluluk Kamyonu“, THY‘nin “İnanılmaz
Evlenme Teklifi“, Profilo‘nun “O Tabak Bitecek” ve Fruttare‘nin “Yaşam Mücadelesi” filmleri oldu.

10 Aralık 2011‘de İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek ödül töreninde kazananların duyurulacağı yarışmada sonuçları merak ve heyecanla beklemekteyiz…