Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ-0
Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ-1
Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ-2
Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ-3
Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ-4

Yeni E SERİSİ’NE 360 DERECELİK BİR BAKIŞ

 

Mercedes-Benz’in lüks ve modern tasarımının eşsiz kombinasyonu olarak “Masterpiece” olarak da adlandırılan, efsaneleşmiş E serisi’nin yeni modelini tanıtmak için keyifli bir deneyim tasarladık.

Rakipleri BMW 5 ve Audi A6 serileri olan Mercedes-Benz E serisinin hedef kitlesiyle doğrudan buluşmasını sağlamak için VR (Virtual Reality – Sanal Gerçeklik) teknolojisinden faydalanmaya karar verdik. Showroom dışında hem eski model E serisi sahiplerine hem de rakip markalardaki araç sahiplerine sanal gerçeklik ile ulaştık. Bunun için de öncelikle anlaştığımız AVM otoparklarında ilgili araç modellerinin üstüne bu proje için özel olarak ürettiğimiz markalı Google Cardboard’ları dağıttık.

Her Google Cardboard üzerinde araç sahiplerinin akıllı telefonlarından ulaşabilecekleri bir website adresi bulundurduk.

http://yeni-e-serisi.com/

Tek yapmaları gereken akıllı telefonları üzerinden bu siteye giriş yapıp, cihazlarını onlara hediye ettiğimiz sanal gerçeklik gözlüğüne takmak ve izlemekti.

Yeni E serisini tanıtan bu websitesinde kullanıcılar aracın tüm özelliklerini 360 derece bir video ve görsellerle keşfettiler.

Hem iç hem dış tasarımıyla hayranlık uyandıran bir modeli en ince ayrıntısına kadar incelemenin daha işlevsel bir yolu olamazdı diye düşünüyoruz.

Hemen keşfetmek için sitemize bekleriz.