WHISKAS GARANTİLİ LEZZETLER KAMPANYAMIZ YAYINDA

Beğenilmeyen ve boşa para ödenen mamalar her kedi sahibinin sorunu. Dünyanın bir numaralı kedi maması markası Whiskas da bu içgörüden yola çıkarak tasarladığı para iade kampanyasını kedi severlere duyurmak istiyordu.

Kampanyamızı, yemek konusunda Türkiye’nin en önemli otorite sayılan dünyaca ünlü gurme Vedat Milor üzerine kurduk ve onu en az kendisi kadar seçici Miyöv ile bir takım yaptık. Böylece yemek kültürü konusunda herkesin izlediği ve güven duyduğu bir karakter mesajımızı oldukça net bir şekilde iletebilecekti.

Milor ve Miyöv’ün restoranda geçen filminde, Milor kendine has üslübuyla yemekleri değerlendirirken Miyöv de zor beğenen bir kedi olduğunu gösteriyor. Çekimler boyunca Miyöv’ün kameralar karşısındaki harika performansı görülmeye değerdi. Kampanyanın diğer filmi ise Whiskas Çorba Mama’nın Migros’ta satışını duyuran film oldu.

Milor ve Miyöv’ün maceralarını ‘’Zor beğenen kedilerin leziz maması’’ sloganıyla dijital mecralardan ve Whiskas Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Reklamveren: Mars Gıda
Reklamveren Yetkilisi: Ceren Tarsus
Reklam Ajansı: Karbonat
Yaratıcı Yönetmen: Cenk Gümüşcüoğlu
Yaratıcı Ekip: Burcu Cebesoy, Erkan Macit
Strateji: Damla Bal, Kerim Ergül
Müşteri İlişkileri: Aslı Önal, Tuğçe Doğu
Sosyal Medya Yönetimi: İpek Kanra, Elif Batan, Neslican Ciddi, Ceren Ergenecoşar
Prodüksiyon Şirketi: Cats&Dogs
Yönetmen: Emre Başaran