Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik!-0
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik!-1
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik!-2
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik!-3

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik!

Kısa bir süre önce müjdesini verdiğimiz Yedigün Kıvanç’lı reklam filmi setinden Canlı Takip projemizi sonlandırdık. 3 gün süren çekimler İzmir ve İstanbul olmak üzere iki ayrı ilde büyük bir ekiple gerçekleştirildi.

Android sistemli bir Samsung Galaxy Tab smartphone aracılığıyla yayında çekilen bütün backstage fotoğrafları, sayfamızdan seçilen 4 arkadaşımızın hazırlık süreçleri, Kıvanç’la tanışmaları ve merak edilen set haberlerini facebook.com/Yedigun üzerinden paylaştık.

Sosyal Medya alanını etkin kullanan bir marka olma yolunda güzel bir ilke imza atmış olmanın haklı gururunu etkinlik sonunda elde ettiğimiz istatistiksel bilgilerimizle de onaylamış olduk.

Canlı yayın uygulamamız süresince “reklamsız” olarak 500’den fazla takipçi kazandık. Setten yayınlanan canlı fotoğraflarımız ile toplam 50.000’den fazla izlenme aldık. Backstage videolarımızın görüntülenme sayısı 20.000’i geçti.

Hiç iletişimi yapılmayan Twitter hesabımız 100’den fazla takipçi kazandı. Eş zamanlı olarak Kıvanç Tatlıtuğ adına açılmış 3 büyük fan sayfasında haber oldu ve her entry 1000’in üzerinde engagement aldı.

Sayfamızda yayınlanan backstage fotoğrafları takipçiler tarafından kopyalandı ve 1.000.000’dan fazla fan’ı olan sayfalarda da yayınlandı ve yayınlanmaya devam ediyor.

  • KATEGORİ: İNTERAKTİF / SOSYAL MEDYA
  • MÜŞTERİ: Yedigün