Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-0
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-1
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-2
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-3
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-4
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-5
Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…-6

Stüdyo konseptine Karbonat dokunuşu…

Toya Yapı’nın son projesi QStudio’nun iletişim ihtiyaçları Karbonat tarafından hazırlandı.

Yapı sektörüne farklı mimarisiyle yeni bir soluk getiren QStudio, İstanbul Esentepe’deki merkezi konumu, her köşesinden verim alınabilecek stüdyo daireleri, hobi ve misafir odaları ile sakinlerine eşsiz olanaklar sunarak, kendi stüdyonu yönetmenin avantajlarını vurguladığımız konseptiyle başarıyla tanıtıldı.

QStudio hakkında:

ToyaBigg ‘den yepyeni bir proje: Q Studio Esentepe

Konfora ve tasarıma yeni bir boyut kazandıran Q Studio Esentepe, ToyaBigg çatısı altında Esentepe’de yükseliyor. Tek bir residence bloğunda 1+1’den 3+1’e kadar farklı tipte sunulan konutların fiyatı 216 bin dolardan başlayarak 734 bin dolara kadar yükseliyor.

İstanbul iş hayatının en önemli merkezlerinden olan Esentepe’de inşası süren “Q Studio Esentepe” yeni bir yaşam alanı sunuyor. 4 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Q Studio Esentepe, bahçe katı, 3 kat ve çatı katı olarak inşa ediliyor. Proje sunduğu konfor ve tasarımla konut anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

37 konuttan oluşan Q Studio Esentepe’de 1+1’ler 42 metrekare ile 68 metrekare, 2+1’ler 78 metrekare ile 125 metrekare arasında, 3+1’ler ise 138 metrekare olarak tasarlandı. Q Studio Esentepe’de konutların fiyatları 216 bin dolardan başlayarak 734 bin dolara kadar yükseliyor. Projede lansmana özel metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolar’dan başlıyor.

Şehrin içinde farklı bir dünya
Q Studio Esentepe sosyal imkanları ile de ayrıcalıklı bir yaşam kültürü sunuyor. Ev sahipleri fitness center ve kapalı havuzda sağlıklı bir yaşama kavuşurken video odasında film seyredebiliyor, müzik dinleyebiliyor ve misafirlerini ağırlayabiliyor. Daire sahipleri yıldönümü, doğum günü ve davetleri için özel olarak tasarlanan Q Lounge’ u kullanabiliyor.

Q Studio Esentepe sakinleri konforun yanı sıra emniyetin de ön planda tutulduğu yeni evlerinde otomasyon sistemi ile akıllı ve güvenlikli bir binada yaşamanın ayrıcalığına sahip oluyor, kendilerini 7/24 güvende hissediyor.

Ulaşım kolaylığı
Q Studio Esentepe, İstanbul’un tüm güzelliklerine yakınlaşmanızı sağlarken, aradığınız huzura şehrin içinde ulaşmanızı sağlıyor. Taksim’e ve Maslak’a 10 dk, Boğaz’a 12dk mesafede bulunan, tüm toplu ulaşım yollarının ortasında konumlanan Q Studio Esentepe, metro ve metrobüse yakınlığı ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

  • KATEGORİ: ATL / BTL / KURUMSAL KİMLİK
  • MÜŞTERİ: QStudio