SONUNA KADAR GİDENLER KAZANDI

Euroleague Resmi Bahis Sponsoru Nesine.com’un Final Four Istanbul 2017 için düzenlediği kampanyayı büyük bir heyecan ile hazırladık.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de bilet bulmanın nerdeyse imkansız olduğu final maçlarına davetiye veren müşterimiz için önce kolay katılım sağlanacak ve keyifli bir kampanya fikri oluşturduk.

Sezon boyunca kullandığımız ”Sonuna Kadar” söylemimiz ve Final Four’dan ilham alarak kampanyamıza ”Hayatımın Dörtlüsü” adını verdik. Katılımcılardan, ”bu hayatta sonuna kadar beraberiz” dedikleri arkadaşlarını Facebook sayfamızda tag’lemelerini ve bu arkadaşlığın hikayesini anlatmalarını istedik.

Yüzlerce katılım arasından jürinin seçtiği hikaye ve bu hikayedeki 4 kişiyi, yarı final maçları öncesi VIP araçla evlerinden aldık, Marmara Forum’da kurulan Euroleague FanZone’daki Nesine.com standında ağırladık ve hem yarı final hem final maçlarını izlemelerini sağladık.

Bu harika günü de videoya çekerek, Fenerbahçe’nin şampiyon olmasından sonra tüm sosyal medya hesaplarımızdan yayınladık.

Sonuna kadar giderek Euroleague 2017’yi kazanan, Avrupa’nın basketbolda en büyüğü Fenerbahçe’yi ve taraftarlarımızı kutluyoruz.

Reklamveren: Nesine.com
Reklamveren Yetkilisi: Umut Özgür Yıldız
Reklam Ajansı: Karbonat
Yaratıcı Başkan: Cenk Gümüşcüoğlu
COO: Burak Demiral
Yaratıcı Ekip: Varol Döken, Ziya Levent Aybay, Alican Şengül
Müşteri İlişkileri: Soner Saygılı
Prodüksiyon: Astronot
Yönetmen: Rıza Alkuzey