Sephora.com.tr açıldı!

Henüz duymadıysanız internet bağlantınızı kontrol ettirin. Bu süre zarfında biz de Sephora’nın online alışveriş sitesinin açılışı için hazırladığımız kampanyadan bahsedelim;

“Keşfet” mottosuyla yola çıktığımız Sephora.com.tr kampanyasında, Sephora müşterilerine artık markaya 7/24 ulaşabilecekleri bir mecra olduğunu duyurduk.

Sephora.com.tr özelinde yaptığımız dijital kampanyayı desteklemek için iki farklı influencer projesi hazırladık; “Sephora Challenge” ve “Sephora Squad”.

Sephora Challenge’da iki influencer, Sephora.com.tr’den seçtikleri favori kozmetik ürünlerini birbirlerine hediye edip, bu kozmetik ürünlerini kullanarak makyaj yaptılar. Çekime biraz rekabet katmak için her influencer’ın seçtiği kozmetik ürünü sayısını ise yediyle sınırladık.

Melodi Elbirlilier, Beliz Şen, Ceren Ceylan, Damla Altun, Sebile Ölmez ve Ezgi Kasapoğlu ile bir araya geldiğimiz Sephora Challenge videolarında, influencer’ların yeni makyaj ürünlerini deneyimlediklerini ve Sephora.com.tr’nin açılışa özel duyurdukları kampanyaları göreceksiniz.

Melis Palalı, Selma Çiçekdal, Ece Pekçolaklar, Nilay Aydoğan, Zuhal Okçu, Zeynep Betül Çelikel ile bir araya geldiğimiz diğer projemizse Sephora Squad. İki influencer’ı karşı karşıya getirdiğimiz bu konseptte, influencer’lardan Sephora.com.tr’den seçtikleri kozmetik ürünlerini birbirlerine sormalarını istedik. Influencer’ların anlatılan kozmetik ürünlerini bilmeye çalıştıkları bu konseptte, en çok doğru cevabı veren influencer’ın tahmin ettikleri bir Sephora takipçisine hediye edildi. Sephora’nın YouTube kanalı üzerinden yayınlanan videoların sonunda, takipçilere katılacakları yarışma bilgileri verildi.