Selfie’nin “Next halini” hazırladık!-0

Selfie’nin “Next halini” hazırladık!

Ellen Degeneres’in Oscar Ödül Töreni’nde çekerek Twitter’da paylaştığı fotoğraftan sonra alıp başını yürüyen selfie konseptini moda, eğlence ve yaşamın buluştuğu Next Level AVM’ye uyarlayarak, NextSelfie projesini hazırladık.

Kullanıcılar, Next Level AVM içerisinde bulunan ve projeye katılan mağazaların önünde çektikleri selfie fotoğraflarını Instagram üzerinden #nextselfie hashtag’i ile paylaşarak veya Next Level AVM’nin Facebook sayfası üzerinde bulunan uygulama arayüzünden göndererek yarışmaya katılabiliyor. Moderasyon onayından geçen fotoğraflar Facebook sayfası üzerinde bulunan uygulama ile kullanıcılar tarafından oylanıyor ve en yüksek puanı alan 20 fotoğraf jüri oylamasına girmeye hak kazanıyor. Jüri tarafından seçilen 5 fotoğrafın sahipleri ise önünde selfie çektikleri mağazada kullanılmak üzere 500 TL’lik hediye çeki kazanıyor.

Sen de “Ellen’dan eksiğim yok, Oscar’lık selfie çeker, hediye çekini götürürüm” diyorsan hemen Next Level AVM’ye git, selfie’ni çek, 500 TL’lik hediye çekini kazanma şansı yakala!