Özgürce seçme hakkı Yedigün’de!-0
Özgürce seçme hakkı Yedigün’de!-1
Özgürce seçme hakkı Yedigün’de!-2

Özgürce seçme hakkı Yedigün’de!

5 çeşidinin arasından tüketicilerine dilediği lezzeti özgürce seçme hakkı veren Yedigün için çektiğimiz reklam filmi yayında.

Portakal, kan portakalı, mandalina, limon ve elmadan oluşan zengin meyve çeşitleriyle, tüketicilerine dilediği lezzeti özgürce seçme hakkı veren Yedigün, bu çeşitliliği eğlenceli bir şekilde anlatmak istiyordu. Üstelik müşterimiz, seçme hakkının yanı sıra müthiş bir kampanyayla, tüketicilerine çekilişle 1 Porsche ve her kapakta çekilişsiz dakikalar, sms’ler, MB’lar hediye ediyordu.

Biz de ülkenin seçim gündemini fırsat bilip, seçme hakkına yoğunlaşırken bir yandan da politikanın sıkıcı ve tehlikeli tarafına bulaşmayacak bir fikir arayışı içine girdik. Aklımıza hemen hemen hepimizin hayatında bir kere de olsa yaşadığı kötü manav tecrübeleri geldi. Seçtirmeyen manav metaforuna karşı gel dilediğini seç diyen bir Yedigün Meyve Bahçesi ne güzel olur deyince olaylar gelişti.

Yedigün Meyve Bahçesi’nin seçim özgürlüğünü Kenan Doğulu’nun ünlü şarkısı Aşk Oyunu’nun sözlerini değiştirerek anlattık. Kalabalık bir yapım ekibi, içinde dansçıların da yer aldığı geniş cast kadrosu ve gerçek bir Porsche’nin eşlik ettiği çekimlerimiz 2 gün sürdü. Sonuç olarak ortaya çok eğlenceli, enerjik ve akılda kalıcı bir film çıktı.

Siz de bugünlerde seçim haberlerinden bunaldıysanız gelin burada Yedigün filmimiz var, izleyin, sonra açın dilediğiniz bir Yedigün’ü kendinize gelin.