OkCupid. Tam Sana Göre Uygulama.

Dünyanın en büyük arkadaşlık uygulamalarından OkCupid’in, Türkiye’deki ilk reklam kampanyası yayınlandı. Sadece fiziksel beğenilere göre değil; ortak zevklere göre de eşleşme sağlayan OkCupid, reklamıyla bu farkını ortaya koyuyor.

OkCupid’in yeni kampanyası, “seçimlerimizin hayatımızı şekillendirdiği” gerçeğine dayanıyor. Bazen bir insanın sokak kedisine nasıl davrandığı, güzel bir müzik duyduğunda ona nasıl bir tepki verdiği, okumak için hangi kitabı seçtiği; onunla ilgili çok net ipuçları verebiliyor. Reklam, seçimlerin potansiyel eşleşmelerdeki önemini eğlenceli bir şekilde gösteriyor.

Tam Bana Göresin şarkısı başrolde.

Türk Pop Müziğinin unutulmazlarından “Tam Bana Göresin” şarkısı, OkCupid kampanyası için bugünün müzik trendleriyle yeniden yorumlandı. Reklam senaryosu, Tam Bana Göresin şarkısının sözleri ile organik şekilde ilerliyor. Henüz tanışmayan ama ortak zevklere sahip iki gencin birbirlerine adım adım yaklaştıklarını izliyoruz.

Burcu Matur yönetmenliğinde çekilen ve iki günde tamamlanan reklam, OkCupid’in Karbonat tarafından hazırlanan yeni dönem stratejisinin de ilk iletişimi olma özelliğini taşıyor.

Reklamveren: Okcupid Türkiye
Reklam Ajansı: Karbonat
Yönetmen: Burcu Matur
Prodüksiyon: Filmuni
Şarkı: Tam Bana Göresin