Kıvanç’lı Reklam Güzelleri Yarışması’nı başlattık…-0

Kıvanç’lı Reklam Güzelleri Yarışması’nı başlattık…

Yedigün yeni reklam filmi çekimleri için Sosyal Medya’da da büyük kitlelerin takip ettiği Kıvanç Tatlıtuğ ile bir anlaşma imzaladı.

Bunun üzerine Facebook sayfamızda takipçilerimiz için ne gibi projeler hazırlayabiliriz diye düşünürken bir araya geldiğimiz Yedigün-Pepsico ekibiyle takipçilerimizden yüksek geri dönüş alacağımızı düşündüğümüz bir fikri hayata geçirmek üzere bir karara vardık.

Yedigün’ün yeni reklam filmi çekimlerinde Kıvanç’la kamera karşısına geçecek 4 kişi facebook.com/Yedigun sayfasından seçilecek. Birçok Sosyal Medya kullanıcısının hayali olabilecek haberimizi, hazırladığımız yeni bir mekanizmayla duyurmaya hazırlanıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı reklam filminde rol almak isteyen takipçilerimiz, bir boy ve bir portre fotoğrafı ile birlikte Kıvanç’la aynı reklam filminde oynamanın kendileri için ne ifade ettiğini yazarak bize gönderdikleri takdirde Kıvanç’la aynı reklam filminde oynama şansı elde edecekler.

Katılım için son günümüzü 21 Mart, Pazartesi saat:23:59. Projemiz çok kısa bir süre içinde facebook.com/Yedigun sayfamızda hayata geçmiş olacak.

  • KATEGORİ: İNTERAKTİF / SOSYAL MEDYA
  • MÜŞTERİ: Yedigün