Karnı aç olanın halinden Domino’s anlar!

Karnı aç olanın halinden Karnıaçlar anlar dedik, Anadolu Rock’a yepyeni bir soluk getirdik.

Domino’s Pizza yöresel lezzetler serisinin bir önceki ürünü ”Konyalım” için hazırladığımız Tandır Boys projemizin getirdiği büyük başarı üzerine serinin yeni ürünü ”Adanalım” için benzer bir konsept üzerinden gittik. Bu sefer piyasaya sunduğumuz yeni yetenekler, Adana’dan çıkmasına hiç kimsenin şaşırmayacağı Anadolu Rock grubu Karnıaçlar oldu.

Adana’nın bereketli topraklarında Anadolu Rock ezgileriyle büyümüş 4 gardaşdan oluşan Karnıaçlar, ”Aynı Anda” isimli video kliplerinde bize iki şeyi aynı anda yapmanın mümkün olmadığı insafsız ve dermansız bir hikaye anlatıyorlar. Hikayenin sonu ise sürpriz bir şekilde hem pizza, hem kebap olan Domino’s Adanalım’a bağlanıyor.

Klibin sonunda http://www.karniaclar.com adresine yönlendirdiğimiz kullanıcılar, Ana Menü, Dolu Menü ya da ikisini de aynı anda alabilecekleri Anadolu Menü’leri özel kampanya fiyatları ile sipariş edebiliyorlar.

Bates Motel Pro’nun prodüksiyonluğunda çektiğimiz bu eğlenceli video klibi, http://www.karniaclar.com da izleyebilir, karnınız açsa site üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.