En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü bizim!-0

En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü bizim!

Sosyal Medya Ödülleri’nde, Domino’s Pizza’nın 12 malzemeli pizzası Bol Malzemos’un lansmanı için hazırladığımız projeyle Yılın En İyi Sosyal Medya Kampanyası ödülünü aldık.

‘’Tek Nefes Yetmez’’ isimli projemizi, 10 Vine fenomeninin Bol Malzemos malzemelerini 6 saniyeye sığdırmaya çalıştıkları videoların yüklenmesiyle başlattık. Her kullanıcıya organik reklam yaptıran proje, kullanıcıların kendi videolarını #BolMalzemos hashtag’iyle paylaşmalarıyla devam etti. Fenomenler tarafından ayrı ayrı seçilen 5’er video sahibini ödüllendirdik.

Kısa sürede, Bol Malzemos’un en bol malzemeli pizza olduğunu eğlenceli bir şekilde vurguladık. 3 gün boyunca hem Türkiye hem de globalde #BolMalzemos hashtag’iyle Vine Trend Topics listesinde yer aldık. Proje sonunda, fenomenlerin yüklediği 10 video toplam 1.500.000 gösterime ulaştı, binlerce yorum ve paylaşım aldı.

Üst üste 4 senedir ödül aldığımız Sosyal Medya Ödülleri’nde ikinci kez, Yılın En İyi Sosyal Medya Kampanyası ödülünü almanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımızda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  • KATEGORİ: SOSYAL MEDYA