Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!-0
Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!-1
Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!-2
Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!-3
Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!-4

Dijital masal anlatmaz, Karbonat hiç anlatmaz!

Reklamveren, ajans, medya üçlüsünün aynı çatı altında temsil edildiği tek meslek örgütü olan IAB Türkiye tarafından Mixx Awards 2013‘ün reklam ajansı olarak seçildiğimizde büyük bir heyecan yaşamıştık. Mixx Awards 2013’ün tanıtımı için hazırladığımız “Dijitalin Atası” projemiz büyük bir başarıya ulaşmış, iki taraf da bu işbirliğinden çok memnun kalmıştı. Böylece IAB Türkiye, Mixx Awards’un 5. yılına denk gelen Mixx Awards 2014 iletişim çalışmalarını da bizimle gerçekleştirme kararı aldı.

Uzun toplantılardan sonra, bu sene stratejimizi dijitalin sonuç odaklı olması üzerine kurduk; “dijital öyle uzun uzun masal anlatmaz, derdi neyse söyler” dedik. Stratejimizi en yaratıcı şekilde anlatmak için de, “hepimizin bildiği masallar günümüzün internet dünyasında yaşansa neler olurdu?” sorusuna cevap aradık.

Bulduğumuz birbirinden eğlenceli cevapları, geçen sene de birlikte çalıştığımız ünlü çizer M.Kutlukhan Perker yine harika bir şekilde resimledi. Ekte görebileceğiniz günümüze uyarlanmış masallar, işte böyle ortaya çıktı.

Posterlerinden menüsüne, mailing’lerinden ödül törenindeki cut out’larına kadar A’dan Z’ye tüm çalışmalarını yürüttüğümüz Mixx Awards 2014 için son başvuru tarihi 9 Ocak. Ödül töreni ise 18 Şubat’ta.

Anlatacak dijital masalları olan tüm sektör çalışanlarını bekliyoruz.

  • KATEGORİ: BTL / İNTERAKTİF
  • MÜŞTERİ: IAB Türkiye