Av mevsimi başladı!-0
Av mevsimi başladı!-1
Av mevsimi başladı!-2
Av mevsimi başladı!-3

Av mevsimi başladı!

Next Level AVM’nin müşterilerine sunduğu eğlenceli ve bir o kadar da zengin deneyimlerden yola çıkarak; bu iki unsuru bir araya getiren Logo Avı isimli bir oyun hazırladık ve kullanıcılara eğlenirken, aynı zamanda sürpriz ödüller kazanma şansı sunduk.

Next Level AVM – Facebook sayfasında yer alan uygulamamıza giren kullanıcılar 4 farklı seviyedeki Next Level AVM’de bulunan markaların logolarından, hangi marka olduğunu bilmeye çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyor. Fakat bir farkla; marka logolarını kullanıcıları biraz zorlayacak şekilde kestik. Kullanıcıların bilemedikleri ya da hatırlayamadıkları logolar için toplamda 25 adet ipucu hakkı bulunurken; Facebook üzerinde uygulamayı paylaşarak ya da arkadaşlarını davet ederek toplamda 10 ipucu daha kazanabiliyorlar. Ayrıca bilemedikleri logoları Facebook ya da Twitter hesaplarında paylaşarak arkadaşlarından da yardım alabiliyorlar.

Eğer siz de “ben markayı logosundan tanırım” diyorsanız http://bit.ly/NextLevelLogoAvi adresindeki uygulamamıza bekliyoruz!