Aşk’ın Sigortası-0
Aşk’ın Sigortası-1
Aşk’ın Sigortası-2

Aşk’ın Sigortası

Yaşamımızda, olası olumsuzluklara karşı temkinli davrandığımızda, önlemler aldığımızda kendimizi daha iyi hissederiz. Sigorta yaptırmak da güvende hissetmenin bir parçasıdır.

İnsan ilişkilerini de garanti altına alarak kendimizi daha güvende hissetsek güzel olmaz mıydı? Mesela aşkın sigortası olsa, nasıl olurdu? Sevgililerin birbirine verdikleri değer azalmasa, hasar gören ilişkiler tekrar düzene girse güzel olmaz mıydı? Bunun gibi sorulardan yola çıkarak aşkı garanti altına almaya, zamanla oluşan küçük kırgınlıkları onarmaya karar verdik.

Dünya çapında 180 yıllık sigorta deneyimine sahip olan Generali Sigorta için, Sevgililer Günü’ne özel, eğlenceli bir uygulama yaptık.

Generali Sigorta Facebook sayfası üzerinde yer alan ‘’ Aşk’ın Sigortası’’ uygulamamıza giren kullanıcılar, ilişkilerinde yaşadıkları küçük sorunları, Kırgınlık Tespit Tutanağı’na bildiriyor. Hasarın oluştuğu bölgeyi işaretleyerek, tutanağı dolduruyorlar. Bununla birlikte aşkını en güzel şekilde anlatan kullanıcılardan 3 kişi, çift kişilik sürpriz hediyeler kazanıyor.

Sevgililer Günü’nde aşkını garanti altına almak isteyen ve sürprizler arayan çiftlerin uygulamamızı çok seveceğini düşünüyoruz.