Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-0
Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-1
Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-2
Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-3
Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-4
Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?-5

Akbank Bankacılık Merkezi için neler hazırladık?

Akbank operasyon merkezlerinin tek çatı altında toplandığı, teknolojik ürünlerin tamamının geliştirildiği Gebze’deki Akbank Bankacılık Merkezi için (ABM) birçok çalışma gerçekleştirdik.

Müşteriler ve çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda, dünya bankacılık sektörüne örnek olacak teknolojik yeniliklere sahip olan bu bina için öncelikle bir VIP oda tasarladık.

Akbank Bankacılık Merkezi’ne, yurt dışından gelen yatırımcılara veya misafirlere tüm binayı dolaştırmak yerine, Akbank’a dair birçok bilgiyi aynı yerde alabilecekleri bu VIP oda için teknolojik ekranlar hazırladık.

İlk etapta, tüm Akbank IT’sinin alt yapısını, çalışma sistemini, datalarını, senelik tüm raporlarını özetleyen dashboard ekranları yaptık.

Hazırladığımız bu dashboard ekranlarına, avuç içi güvenlik okutma sistemi ile giren yetki sahibi yöneticiler, yine Akbank IT’ye ait, daha gizli ve halka açık olmayan dataları da bu ekranlardan görebildiler.

İkinci olarak, Akbank çalışanlarının kendi içlerinde kullandıkları “Integro” adındaki yeni sistemi ve kolaylıklarını anlatan bir tanıtım animasyonu hazırladık.

Üçüncü olarak, Akbank Bankacılık Merkezi binasının genel tanıtım filmini çektik. Yazdığımız senaryo ile günlük çek basım kapasitesinden, yılda tamamlanan proje sayısına kadar Akbank Bankacılık Merkezi’ni rakamlarla yakından tanıttık.