Pepsi Adana Fabrikası hayal ettiği başarıyı kazandı, bizi de onurlandırdı…

01/08/2011 / Blog, Portfolyo /

2010 yılının “En İyilerin En İyisi Yarışması”na aday olan ve adaylık sürecinde tanıtım ve sunumunda kendilerine destek verdiğimiz Pepsi Adana Fabrikası hayalini kurduğu ödülü kazandı! Kendilerini tebrik ediyor, mutluluklarını paylaşıyoruz…

(Yarışmaya katılım sürecine dair haberimizi okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.)

Pepsico fabrikaları arasında “Best of the Best” seçilen ve İngiliz rakiplerine karşın mutlak üstünlük kurarak hepimizi gururlandıran Pepsi Adana Fabrikası bu önemli başarıyı, tüm Pepsico Beverages yönetiminin ve fabrika çalışanlarının katıldığı bir yemekli organizasyonda kutladı. Karbonat‘ı da bu güzel geceye davet etme nezaketini gösteren Gürani Saraç ve ekibi, bize bir de teşekkür plaketi vererek bizi onurlandırdı.

Karbonat adına ödülü Pepsico Beverage Genel Müdürü Hüseyin Tulpar ve Pepsi Adana Fabrika Müdürü Gürani Saraç‘tan Melih Dinçer teslim aldı.

Projenin hayat geçmesinde emeği geçen pazarlama ekibi de (Ayça Mutluer Bayraktar, Seren Çankırı ve Sevinç Belli) ödüllerini aldılar.

Teşekkür plaketimiz ofisimizde yerine yerleşti, iyi şeyler başarmak istediğimizde bize moral verme görevini yerine getirmeye başladı.

Bu harika fabrikanın bu başarısında emeğimiz olduğu için son derece mutlu ve gururluyuz. Önümüzdeki yıllarda pek çok başarı ve ödülü daha kazanacağı aşikar olan Pepsi Adana Fabrikası ile dostuluğumuz da artarak devam edeceğini umuyor, bu güzel organizasyona bizi davet ettikleri için de kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz.