Nesine.com’dan Türkiye’de bir ilk!

Nesine.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi!

Nesine.com üyesi olan herkes, artık kuponlarındaki İddaa maçlarını canlı olarak izleyebiliyor.


Türkiye’nin yasal bahis platformu Nesine.com‘daki canlı yayın hizmeti, La Liga’dan Bundesliga’ya, Copa Libertadores’ten Dünya Kupası Elemeleri’ne futbol maçlarının yanı sıra aralarında Euroleague’in de yer basketbol maçları dahil olmak üzere 50’nin üstünde ligi kapsıyor.

Nesine.com’un canlı yayın hizmetinin tüm iletişimi ‘‘Maçları canlı izlemek varken, başka yollar aramak neden’’ çatısı altında Karbonat tarafından hazırlandı. Kampanya için hazırlanan ilan, banner, pre-roll, video, radyo spotu ve advertorial’lar eş zamanlı olarak 23 Kasım Cuma günü yayına sokuldu.Maçlara link arayan, skor takibini internet sitelerinden yapan, forumlarda maç skoru soran hedef kitleye ayrı ayrı özel iletişim çalışmaları yapıldı. Ayrıca, Twitter’da #beylerlinkvarmı, #fakirlere link vb. hashtag ve kelimelerle link arayanlara, ‘‘Maç Nesine.com’da izlenir’’ mesajı gönderildi.


Daha ilk günden sporseverler tarafından büyük bir heyecanla karşılanan bu hizmetin ilerleyen dönemdeki tüm iletişim çalışmaları da Karbonat tarafından yürütülecek.

Nesine.com’un canlı yayın hizmeti ile ilgili detaylı bilgiye tv.nesine.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Nesine TV için yapılan Advertorial haber görselleri: