Lipton Ice Tea’in Facebook etkinliği “Soru Sizden, Hediye Bizden” başladı!

Lipton Ice Tea için hazırladığımız sosyal yayılımı geniş ve tercih hakını takipçimize bırakan soru-ödül mekanizmamız yayına girdi!

Sosyal Medya’nın kendi yüksek yayılım gücünü göz önünde bulundurarak sıfır maliyet ile reklamsız olarak yayına soktuğumuz yeni soru- ödül mekanizmamız Facebook.com/LiptonIceTeaTurkiye sayfasında yayına girdi!

Yayınlanacak olan hediye kazandıracak sorumuzu “Facebook Sorular”’ı kullanarak kullanıcılarımıza üç şıklı anket şeklinde sunup yanıtlanan cevabı kullanıcının kendi arkadaşlarına da iletilmesini sağlayarak belirliyoruz.

Gün içerisinde yayınlanan ankette en çok oy alan şık yarın ki hediye kazandıran sorumuzun konu başlığı oluyor.

Her hafta Pazartesi ve Perşembe olmak üzere iki anket ve Salı ve Cuma günleri ise anket sonuçlarının en çok oy olan konu başlığı hakkındaki kazandıran sorumuz Facebook.com/LiptonIceTeaTurkiye sayfasında yayınlanıyor olacak. Sosyal yayılımını mekanizmanın işleyişine güvenerek kullanıcılara bıraktığımız bu soru – ödül mekanizmamızda ek olarak hediye kazanan takipçimiz kendi hediyesini yine sunduğumuz hediye seçenekleri arasından kendisi belirliyor.

Kullanıcının tek yapması gereken sorumuz yayınlandıktan sonra doğru olduğunu düşündüğü cevabı Facebook@liptonicetea.com.tr adresine göndermek. Her gün soru ile birlikte yayınladığımız beş rakam ve sayıdan birine denk getiren beş yarışmacımız kazanıyor.