Kıvanç Tatlıtuğ ile Mama’da yemek yedik, haber olduk!

27 Temmuz tarihinde yayına giren oyunumuzun kazananları 5 Eylül’de facebook.com/Yedigun sayfamızda açıklandı. Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki 20 soruluk teste katılıp en kısa süre içerisinde en iyi puanı yakalayarak ilk 4’e giren oyuncularımız etkinlik gününü heyecanla beklemeye başladılar.

Dört farklı şehirden, toplamda 6393 kişi arasından kazanan yarışmacılarımız 17 Kasım Perşembe günü sabah ekibimiz tarafından İstanbul’da karşılandı. Ceren Zeyrek (Adana), Tuğçe Kaya (Kayseri), Berker Akın (Kocaeli) ve Cansın Ergün (İstanbul) ile birlikte muhteşem bir gün geçirdik!

Rumelihisarı Mama’da kazanan katılımcılarımızla etkinlik öncesi mini röportajlarımızı yaptıktan sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve gazeteci Cengiz Semercioğlu’nun da Mama’ya gelmesi üzerine katılımcılarımız kendileri için özel olarak tasarlanan önlüklerini giyip Mama’nın mutfağına geçtiler.

Her katılımcının kendi zevkine göre süsleyeceği pizzalar hazır olduktan sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte güzel bir sohbet eşliğinde muhteşem bir gün geçirdiler.

Etkinlikten görüntüler:

Kazananlarla yaptığımız röportaj görüntüleri:

Etkinliğimiz gazeteci Cengiz Semercioğlu tarafından Hürriyet gazetesinin magazin eki Kelebek‘in ön sayfasına taşındı.