Av Mevsimi Başladı!

Next Level AVM’nin müşterilerine sunduğu eğlenceli ve bir o kadar da zengin deneyimlerden yola çıkarak; bu iki unsuru bir araya getiren Logo Avı isimli bir oyun hazırladık ve kullanıcılara eğlenirken, aynı zamanda sürpriz ödüller kazanma şansı sunduk.

Next Level AVM – Facebook sayfasında yer alan uygulamamıza giren kullanıcılar 4 farklı seviyedeki Next Level AVM’de bulunan markaların logolarından, hangi marka olduğunu bilmeye çalışarak oyunu bitirmeye çalışıyor. Fakat bir farkla; marka logolarını kullanıcıları biraz zorlayacak şekilde kestik. Kullanıcıların bilemedikleri ya da hatırlayamadıkları logolar için toplamda 25 adet ipucu hakkı bulunurken; Facebook üzerinde uygulamayı paylaşarak ya da arkadaşlarını davet ederek toplamda 10 ipucu daha kazanabiliyorlar. Ayrıca bilemedikleri logoları Facebook ya da Twitter hesaplarında paylaşarak arkadaşlarından da yardım alabiliyorlar.

1_0023_02

1_0013_044a

1_0010_045a

Eğer siz de “ben markayı logosundan tanırım” diyorsanız http://bit.ly/NextLevelLogoAvi adresindeki uygulamamıza bekliyoruz!