Algida Fruttare ile Facebook’ta “Türkiye’nin En Çok Kurtarılan İnsanı”nı arıyoruz!

Algida’nın gerçek meyve parçacıklı yeni ürünü Fruttare için Facebook.com/Fruttare sayfasında yayına soktuğumuz yeni oyunumuz “Türkiye’nin En Çok Kurtarılan İnsanı” yayına girdi!

Oyunumuz son zamanların gündeme oturan yarışması Survivor Adası temasına benzer bir işleyişe sahip. İçerik anlatımları ise viral videolar ile Bates Motel Pro tarafından eğlenceli bir şekilde oyuna dahil edildi. Yayına soktuğumuz bu rekabetli ve heyecanlı oyunun işleyiş mekanizması ile sosyal medyada viral yolla hızla yayılmasını amaçlıyoruz.

“Türkiye’nin En Çok Kurtarılan İnsanı” oyunu kullanıcının arkadaşları tarafından kurtarılarak ödül kazanabildiği sosyal yayılımı geniş bir oyun. Arkadaşları tarafından kurtarıldıkça kullanıcının kurtarılma sayısı artarken, Türkiye’nin en çok kurtarılan insanı olma yolunda da ilerlemektedir.

Sosyal yayılımı tamamen kullanıcının arkadaşlarından yardım istemesine bağlı olan bu oyunda kullanıcımızı adadan kurtarmak için yardımına cevap veren arkadaşı da oyuna dahil olmakta ve aynı şekilde yeni kullanıcı da hediyelerimizden kazanabilmek için kendi arkadaşlarından yardım isteyerek oyuna devam edebilmekte.

Kullanıcılarımız kurtarılma sayıları arttıkça ödüller kazanmaya başlıyor ve büyük ödül olan Phuket Adası tatilini kazanmaya daha da yaklaşıyorlar. Arkadaşları tarafından 10 kez kurtarılan ilk 1000 kişi t-shirt, 50 kez kurtarılan ilk 10 kişi Ipod Shuffle, 250 kez kurtarılan ilk 5 kişi Nintendo Wii ve en çok kurtarılan kullanıcı çift kişilik Phuket Adası tatili kazanıyor.

5 Temmuz’da yayına giren oyunumuz büyük bir hız ve yüksek etkileşimle ilerlemekte. Sonuçlar ise 12 Ağustos saat 17.00’de Facebook.com/Fruttare sayfasında!